PRIVATUMO POLITIKA

Elektroninė parduotuvė Balansiniaidviratukai.lt  rūpinasi savo pirkėjų privatumu ir užtikrina  asmens duomenų saugumą. Jūsų pateikti duomenys prekių pirkimo metu yra reikalingi užtikrinant sklandų prekės įsigijimo ir pristatymo procesą.  Pateikta informacija nėra, nebuvo ir nebus naudojama neteisėtiems tikslams. Jūsų vardas, pavardė, pristatymo adresas, telefono numeris bus atskleidžiamas tik siuntų tarnybai, pristatančiai prekes. Visais kitais atvejais jūsų asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.

Pirkėjas, registruodamasis balansiniaidviratukai.lt, pateikdamas užsakymą, įsipareigoja saugoti ir niekam neatskleisti savo prisijungimo duomenų. Kartu, Pirkėjas patvirtina, kad Jis yra pilnametis ir turi teisę užsakyti prekes balansiniaidviratukai.lt elektroninėje parduotuvėje.

Draudžiama be raštiško UAB „WeeRide Baltic“ sutikimo naudoti bei platinti šioje svetainėje esančią tekstinę ir grafinę informaciją kituose interneto tinklalapiuose, o taip pat žiniasklaidos priemonėse.

PIRKIMO TAISYKLĖS

Siekdami  Jums užtikrinti patikimą ir saugų  mūsų prekių įsigijimą internetu bei  abiejų šalių teisių  ir teisėtų interesų apsaugą,  rekomenduojame atidžiai perskaityti žemiau pateiktas prekių pirkimo ir pardavimo  taisykles (toliau – Taisyklės), kurios laikytinos tarpusavio sutartimi.

Elektroninės parduotuvės balansiniaidviratukai.lt taisyklės

Bendrosios nuostatos

Šios prekių pirkimo ir pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra taikomos Pirkėjui užsakant prekes, kuriose nustatomos Šalių teisės ir pareigos, prekių įsigijimo, sumokėjimo už jas, pristatymo ir grąžinimo sąlygos bei tvarka, taip pat kitos su prekių pirkimu ir pardavimu interneto parduotuvėje balansiniaidviratukai.lt susijusios nuostatos.
Pirkėjas su šiomis Taisyklėmis sutinka pildydamas prekių pirkimo užsakymą balansiniaidviratukai.lt svetainėje. Balansiniaidviratukai.lt  atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės, kai kyla nuostoliai dėl to, kad Pirkėjas, nesusipažino su Parduotuvės Taisyklėmis, nors turėjo tokią galimybę.

Balansiniaidviratukai.lt pasilieka teisę keisti Taisyklių turinį. Pirkėjams yra taikomos tos Taisyklės, kurios galioja pirkimo momentu.

Pirkėjo/Pardavėjo teisės

Pirkėjas turi teisę pirkti prekes balansiniaidviratukai.lt internetinėje parduotuvėje šių Taisyklių ir Pardavėjo nustatyta tvarka. Pirkėjas turi teisę atšaukti užsakymą, pranešdamas apie tai  Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu) arba telefonu,  nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 24 val.  nuo užsakymo pateikimo.
Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs apmokėjimo pavedimu būdą, nesumoka už prekes per 3 (tris) darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo.

Prekių kainos, apmokėjimo tvarka ir terminai

Visos kainos balansiniaidviratukai.lt  nurodytos eurais/litais, su PVM. Jums suformavus prekių užsakymą ir paspaudus mygtuką „užsakymo patvirtinimas“ , bus suformuota   išankstinė sąskaita, kurios pagrindu galėsite atlikti mokėjimą per savo banką.  Pirkėjas už prekes apmoka  Banko pavedimu arba grynaisiais, kurjeriui pristačius užsakytas prekes. Užsakymas įsigalioja tada, kai  el. parduotuvės administracija gauna pranešimą iš banko, kad jau atlikote apmokėjimą.

Prekių pristatymas

FirstBIKE dviratukų pristatymas Lietuvoje nemokamas ir vykdomas kurjerio pagalba.

Kitų  prekių užsakymams neviršijus 70 Eur.  – pristatymo mokestis: 4 Eur. Pristatymo terminas: 1-3 darbo dienos, Pardavėjas pasilieka teisę keisti prekių pristatymo mokestį.

Pirkėjas formuodamas užsakymą įsipareigoja pateikti tikslų prekių pristatymo adresą. Jei prekes pristatantis kurjeris, dėl kliento kaltės, nurodytu adresu nerado kam pristatyti prekių, su pirkėju yra derinamas naujas pristatymo laikas. Pakartotinis pristatymas atliekamas ne daugiau kaip vieną kartą. Kurjeriui neradus gavėjo antrą kartą, prekės gražinamos į balansiniaidviratukai.lt biurą. Tokiu atveju su Pirkėju susisiekia Pardavėjo atstovas ir aptaria naujas pristatymo sąlygas, pristatymo išlaidas šiuo atveju apmoka Pirkėjas, jei balansiniaidviratukai.lt administracija nenusprendžia kitaip.

Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją:

– jei gautos prekės pakuotė yra pažeista. Tokiu atveju Pirkėjas privalo tai pažymėti kurjerio prekių pristatymo važtaraštyje. To nepadarius, balansiniaidviratukai.lt  atleidžiama nuo atsakomybės prieš pirkėją dėl prekių pažeidimo, kuris atsirado dėl pažeistos pakuotės;
-pakuotėje esanti prekė yra sugadinta, nepilnos komplektacijos, arba ne ta, kurią Pirkėjas užsisakė.

Prekių grąžinimas

FirstBIKE dviratukų grąžinimas Lietuvoje NEMOKAMAS,  Kitų prekių (aksesuarų, šalmų) grąžinimo/keitimo išlaidas apmoka pats klientas. Pinigus už grąžintą prekę mes Jums pervesime atgal per 3 darbo dienas nuo jos gavimo.

Pirkėjas gali pakeisti įsigytas prekes kitomis balansiniaidviratukai.lt siūlomomis prekėmis arba grąžinti Jam netikusias prekes. Tokia teise Pirkėjas gali pasinaudoti per 14 dienų nuo prekių pristatymo (kai Pirkėjas, ar Jo įpareigotas asmuo pasirašo prekių pristatymo lape). Šios teisės Pirkėjui priklauso pagal Lietuvos Respublikos įstatymus. Grąžinti arba pakeisti prekes galima tik tokiu atveju, jei prekės nebuvo naudotos, sugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos. Svarbu: grąžinamas dviratukas neturi būti pilnai surinktas. Pirkėjas, grąžindamas prekes privalo pateikti įsigijimo dokumentus (kartu su preke gautą sąskaitą). Apie ketinimą grąžinti prekes Pirkėjas turi informuoti Pardavėją skambučiu ar elektroniniu paštu.

Visais iškilusiais papildomais klausimais Jums pasiruošusi padėti ir atsakyti balansiniaidviratukai.lt komanda. Susisiekite tel. =370 686 84228, info@balansiniaidviratukait.lt