DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Idealiu atveju vaikas turėtų pradėti važinėti balansiniu dviračiu nuo 2 metų. Tačiau dalyvaujame renginiuose (sporto dienose, šeimos festivaliuose, profesionalų mugėse), kur matome daug sumanių vaikų, važinėjančių su FirstBIKE 22 mėnesių amžiaus (su pasirenkamu LowKit™ nuleidimo komplektu). Kuo anksčiau pradėsite pratinti vaiką prie dviračio, tuo geriau. Maži vaikai nepaprastai greitai mokosi patys (iš savo patirties žinome, kad tai valandų klausimas). Tačiau yra ir mažiau judėti linkusių vaikų, kurie būdami dvejų metukų, dar visai nesižavės balansiniu dviračiu. Tikrai neverskite jų juo važiuoti, bet vėl parodykite jiems FirstBIKE po dviejų ar trijų mėnesių. Vyresni nei 4 metų vaikai, pradėję važinėtis balansiniais dviračiais, mokosi ilgiau ir jiems dažniausiai kyla problemų išlaikyti pusiausvyrą. Dažnai taip nutinka dėl to, kad besivėžinant dviračiais su šonuose sumontuotais papildomais ratukais, turi susiformavusių netinkamų įpročių, kurie neleidžia daryti pažangos.

Dėl LowKit™ aukščio mažinimo detalės vaikai gali pradėti važiuoti FirstBIKE nuo 82cm.ūgio. Tačiau tai taip pat priklauso ir nuo kojų ilgio. Važiuojant balansiniu dviračiu keliai turi būti šiek tiek sulenkti, o pėdos pilnai atremtos ant žemės. Žemiausia FirstBIKE sėdynės padėtis yra tik 30.50 cm., todėl jis yra vienas žemiausių balansinių dviratukų rinkoje.

Tai priklauso nuo jūsų vaiko ūgio ir nuo jo kojų ilgio. Rekomenduojame išmatuoti ilgį nuo kirkšnies iki vidinio pėdos skliauto. Jei jis mažesnis nei 36 cm., jūsų vaikui reikės LowKit™ sužeminimo. Dauguma atvejų, jei vaiko ūgis jau siekia 94cm. – šios detalės jau nereiks. Norint saugiai važiuoti balansiniu dviračiu, būtina, kad jūsų vaikas žemę pasiektų abiem kojomis, o ne tik pirštais. Maždaug 90% 2 metų vaikams reikia LowKit™ aukščio mažinimo detalės.

Jei jūsų pasirinktas FirstBIKE modelis yra sandėlyje, jį paprastai gausite per 2 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo el. paštu bei apmokėjimo.

Visi FirstBIKE modelio dviratukai  yra su stabdžiais, aukščiausios kokybės pripučiamomis padangomis ir sveria tiek pat (FirstBIKE yra vienas lengviausių balansinių dviračių rinkoje). Taigi, dviratukai skiriasi tik spalva ir padangų tipu!

STREET modelio balansinis dviratukas turi pripučiamas padangas, idealiai tinkančias miesto asfaltuotoms vietovėms.

CROSS modelio balansinis dviratukas turi pripučiamas padangas stambiu raštu, idealiai tinkančias neasfaltuotoms, nelygioms vietovėms bei bekelėms.

LIMITED modelio balansinis dviratukas turi universalias pripučiamas padangas (pripažinto pasaulyje Schwalbe Big Apple gamintojo), idealiai tinkančias tiek asfaltuotoms, tiek ir nelygioms vietovėms.

FAT modelio balansinis dviratukas turi platesnes pripučiamas padangas, tinkančias itin nelygiems kelio paviršiams  kaip žvyras, smėlis ir net sniegas.

Padangos pagamintos iš kokybiškų medžiagų,todėl dažniau pradurti gali vidinė kamera. Vidinę kamerą galima nusipirkti beveik visur, kur parduodamos dviračių padangos (standartinis dydis yra 12 colių).

Greitas surinkimas

FirstBIKE balansinis dviratukas gamyklinėje pakuotėje pristatomas praktiškai surinktas. Belieka tik pritvirtinti priekinę šakę ir pripūsti padangas. Dviratuko surinkimas užtruks mažiau nei 10 minučių!

Instrukcijos

Video instrukcijos